Обяви 1 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 4
750 €
1 466.87 лв.

(10.42 €, 20.38 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 18:42 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 137 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
5-ти от 10
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 464 или 02 425 68 26 и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 90261.

Отговорен брокер: Иван Каменов

Предлагаме под наем стилен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в предпочитан район с отлична инфраструктура и бърз достъп до ключови точки на столицата. Имотът се намира в близост до Бизнес парк София, парк Младост 4 , бул. Александър Малинов , училища, детски градини и удобни спирки на градския транспорт, включително метро.

Апартаментът е с площ от 72 кв.м, разположен на 5-ти етаж от 10, в сграда с асансьор и отлично поддържани общи части. Жилището впечатлява със светли помещения, функционално разпределение и приятни гледки към града и планината.

Разпределението включва:
коридор
просторна дневна с кухненски бокс
уютна спалня
баня с тоалетна
тераса

Имотът се отдава с цялото налично обзавеждане и оборудване от снимките, което позволява незабавно нанасяне. Интериорът е практичен и комфортен, подходящ както за сам човек, така и за двойка.

Отоплението е решено чрез ТЕЦ и климатици, осигуряващи комфорт през всички сезони. Апартаментът е завършен с:
PVC дограма
подови настилки от паркет и теракот
стени с латекс

Към имота има и паркомясто, което е сериозно предимство за района.

Локацията предлага отлична комбинация от спокойна жилищна среда, зелени площи и удобен достъп до бизнес зони, магазини, паркове и редовен градски транспорт.

Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.